KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689021
nr 1268 9021
Anders Wollin
(f. 1973), Sverige
Oljemålning, "Hon som sätter guldkant på tillvaron". Signerad, daterad -07. Olja på pannå, 41x34 cm
Anders Wollin, svensk målare, grafiker och tecknare född 1973.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:17:34
12/8 19:57:50
Anders Wollin
Läs mer om Anders Wollin